2142/9275
“Keepall 50” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, navneskilt, et lynlås rum med brunt stof for. 1987. H. 27 x B. 50 x D. 24 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på bunden og misfarvning på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag