2427/200
I. L. Jensen, skole
Bøg og blomstrende hvidtjørn. Usigneret. Olie på lærred. 18,5×22.
Mindre krakeleringer samt enkelte minimale afskalninger. Et par trykmærker. Lærredet buler.
Fra
i
Vurdering
966071 |