Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“F.Y.A.L.” 2002. Sign. Hornsleth. Mixed media på plade. Diam. 60. H. 4.
Mærker og krakeleringer langs kanten. Herudover nogle mindre overflade ridser samt overflade smuds.