2142/9039
“H Belt” bælte af lysebrunt Togo læder med gyldent H spænde. 1996. Str. 65. B. 3 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på H spænde. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag