1804/48
Fransk Louis Philippe spejl i ramme af delvis forgyldt og forsølvet træ. ca. 1850. H. 113. B. 50.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018
Vurdering
Hammerslag