1738/1512
Fransk tallerken af sølv, profileret og ligeknækket fane, graveret med monogram. Montpellier. 18. årh. Vægt ca. 648 gr. Diam. 26.
Ridser og mærker.
Varia (udskudt), 28. september 2017
Vurdering
Hammerslag