1738/​1512

Fransk tallerken af sølv, profileret og ligeknækket fane, graveret med monogram. Montpellier. 18. årh. Vægt ca. 648 gr. Diam. 26.

Ridser og mærker.

Varia (udskudt), 28. september 2017

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag