2413/890
“Spun light”. Gulvlampe af poleret, hvidlakeret aluminium og kunststof. Designet 2003. Udført hos Flos. H. 176.
Let brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud