2131/14
Hollandsk væghængt vitrineskab af nøddetræ, rigt indlagt med blomster i lysere træsort. 19. årh. H. 77. B. 110. D. 22.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud