2447/​779

Ulrich Kvist (f. 1945, d. 2001)

Gule huse. Sign. Ulrich Kvist. Olie på plade. 105×123.

Mindre afskalninger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

15 bud

963393 (Autobud) 5.000 DKK
290016 5.000 DKK
963393 (Autobud) 4.800 DKK
290016 4.600 DKK
963393 (Autobud) 4.400 DKK
232847 4.200 DKK
963393 (Autobud) 4.000 DKK
807724 3.800 DKK
963393 (Autobud) 3.600 DKK
807724 3.400 DKK
963393 3.200 DKK
1050122 (Autobud) 3.000 DKK
963393 2.900 DKK
1050122 2.100 DKK
872185 2.000 DKK