12022/​107

Et par kinesiske vaser samt skål af cloisonne dekoreret med blomster. 20. årh. H. 23 cm. Diam. skål 26 cm. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

460 DKK

460 DKK
440 DKK
420 DKK
400 DKK