12022/107
Et par kinesiske vaser samt skål af cloisonne dekoreret med blomster. 20. årh. H. 23 cm. Diam. skål 26 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag