1803/716
Carl Johan Forsberg (f. Stockholm 1868, d. Sønderho 1938)
Badende kvinder på Fanø. Sign. Carl Johan Forsberg Fanæ XXXII. Akvarel på papir. Bladstørrelse 26×35.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud