2010/12
Russisk bjørnefigur af forgyldt bronze på base af malakit. 19. årh. Inkl. base H. 6,5. L. 12,5.
Fremstår med alderspræg.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag