1505/1752
To franske prydvaser af porcelæn, dekorerede med romantiske scenerier i kartoucher på blå fond med monteringer af bronze. Faux Sevres. 20. årh. H. 35 og 36 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 29. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
14 bud