2104/1037
Ubekendt designer
Et par pendler med skærme af let brunlig glas i metalgitter. H. 38. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Den ene pendel med afslag og revne. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag