1847/1585
Et par franske rokokoform kandelabre af forgyldt bronze, støbte med rocailler og kæmninger, hver med to svungne lysarme. 19. årh. H. 25 cm. (2)
Aldersrelaterede spor og mærker.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag