2232/​563

Andy Warhol, efter (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987)

Beethoven. Tryksign. Andy Warhol, 1659/2400. Stemplet på bagsiden CMOA. Udgivet af Carnegie Museum of Art, Pittsburgh. Offset i farver. Bladstørrelse 60×60. Uindrammet.

Håndteringsmærker.

Fra i Havnen

Moderne kunst og design, 9. august 2022

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Dette emne er udgået

1.550 DKK
1.500 DKK