2232/563
Andy Warhol, efter (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987)
Beethoven. Tryksign. Andy Warhol, 1659/2400. Stemplet på bagsiden CMOA. Udgivet af Carnegie Museum of Art, Pittsburgh. Offset i farver. Bladstørrelse 60×60. Uindrammet.
Håndteringsmærker.
Fra
i
Havnen
Moderne kunst og design, 9. august 2022
Vurdering
Dette emne er udgået