1635/1706
Fransk empire kaminur af forgyldt bronze, ved urhus figur i form af kvinde med lyre. 19. årh.s begyndelse. H. 40.
Pendul samt optræksnøgle medfølger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 1. september 2016
Vurdering
Hammerslag
17 bud