2435/1255
“Wilshire” taske af mørkerødt monogram Vernis læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med hægtelukning, en indvendig lynlås lomme og mørkerødt stof for. H. 18 x B. 31 x D. 12 cm. 2010.
Authenticitetskort medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Fremstår med nogle sorte ridser/mærker på læder indvendigt. God stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 28. august 2024
Vurdering
Hammerslag