2426/715
To kompositioner. “Vibrationer”. Sign. Inge-Lise Kofoed 1976, med dedikation. Litografi i farver. Lysmål 35×56. (2)
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet. Herudover original stand.
Moderne kunst og design, 25. juni 2024
Vurdering
Hammerslag