2413/​9010

Et par franske empire stager af forgyldt bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 32. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

18.000 DKK

(Autobud) 18.000 DKK
17.500 DKK
(Autobud) 17.000 DKK
16.500 DKK
16.000 DKK