2250/​237

Frugtbestik af pletsølv med skafter af perlemor, ialt 12 par. I æske af mahogni. England. Sen 19. årh.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Hjørne af æske forskudt.

Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag