2431/​95

Engelsk George II spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 96. B. 46.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Sorte pletter på spejlglasset.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?