2431/95
Engelsk George II spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 96. B. 46.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Sorte pletter på spejlglasset.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag