1334/629
Torben Ribe (f. Hobro 1978)
“Don't Imitate - Innovate”, 2006. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på plade. 80×60.
Moderne kunst og design, 20. august 2013
Vurdering
Hammerslag