2124/840
Dansk design
Et par justérbare væglamper af messing med trykknapafbryder. H. ca. 34.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Forskellig størrelse fatning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud