2415/1287
“Noé” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 34 x B. 28 x D. 19 cm. 1998.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger, herunder pletter og ridser. Krakeleringer i øverste læderkant. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 10. april 2024
Vurdering
Hammerslag