12115/173
Danecastle
Højdejustérbart bord med stel af forkromet stål og todelt top af valnød, den største plade indstillelig. Monteret på hjul. H. 64–97. L. 87.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Ene hjul mangler gummi.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag