2435/568
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Liggende model. Sign. monogram. Blyant på papir. Lysmål 17×25.
Undersøgt i ramme. Mindre misfarvninger samt mærker og ridser.
Vurdering
11 bud
921584 | ||
1063103 | ||
849670 | ||
1063103 | ||
802028 | ||
838024 | ||
887286 | ||
928095 | ||
68785 | ||
802451 | ||
802028 |