2148/​1022

Dansk møbeldesign

Art deco sofabord med stel sortlakeret træ. Cirkulært top af glas. H. 56. Diam. 81.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker. Top med mindre afslag og mærker.

Moderne kunst og design, 30. november 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

950 DKK

950 DKK
900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK