2012/62
Tre-personers sofa med stel af mahogni, svungne sider, let tilspidsede ben. Empireform. Ca. 1900. L. 205.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud