2434/827
Gunni Omann (f. 1930, d. 2009)
Skænk af palisander. Front med to skydelåger, bag hvilke hylder og fire udtræksbakker. Udført hos Omann Jun. Møbelfabrik. H. 78,5. L. 210. D. 47,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1006443 |