2138/​116

Et par køkkenstole af bejdset elm og bøg. England. 19. årh. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag