2442/532
Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)
“C44 Modelstudier I”, 1988. Sign. med titel og datring på bagsiden. Olie på lærred. 115×195.
Mindre stødmærke. Herudover god stand.
Vurdering