2110/​954

Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)

Komposition. Sign. med dedikation. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×38. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 9. marts 2021

Vur­dering

2.000 kr

Hammerslag

3.600 kr

29 bud

3.600 kr
3.400 kr
3.200 kr
(Autobud) 3.000 kr
2.900 kr
2.800 kr
(Autobud) 2.700 kr
2.700 kr
2.600 kr
(Autobud) 2.500 kr
2.400 kr
2.300 kr
(Autobud) 2.200 kr
2.100 kr
(Autobud) 2.000 kr
1.950 kr
(Autobud) 1.900 kr
1.850 kr
1.800 kr
(Autobud) 1.750 kr
1.700 kr
(Autobud) 1.350 kr
1.300 kr
1.250 kr
(Autobud) 1.200 kr
1.150 kr
1.100 kr
1.050 kr
1.000 kr