2116/103
Dansk maler, 19. årh.
Udsigt over Rosenborg Slot. Usigneret. Olie på lærred. 56×71,5.
Mindre reparationer og retoucheringer. Nogle områder let forrenset. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud