2027/911
Svend Bie Christensen (f. Svendborg 1938, d. sst. 2023)
En kvinde i gul kjole ved en blomstrende mark. Sign. på bagsiden Bie 10. Olie på lærred. 100×81.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag