2306/702
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“Stille vår - erantis i musselmalet kop”. Sign. monogram 2021. Olie på plade. 20×27.
Moderne kunst og design, 7. februar 2023
Vurdering
Hammerslag