2048/240
Ubekendt maler, 19. årh.
Byprospekt, sverige. Usigneret. Vandfarve på papir monteret på papir. 23×36.
Reparerede kantrifter. Minimale misfarvninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag