1803/​149

Stumtjener af formspændt og mørkbejdset træ, top med seks knager. Thonet stil. 20. årh. H. 197.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 15. januar 2018

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK