1949/862
Ubekendt maler, 20.-21. årh.
“Pjerrot Behind the Peacock Curtain”. Sign. Elin 04 samt på bagsiden. Olie på lærred. 40×35.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag