905/302
Fransk Louis XV kommode af rosentræ, indlagt med parquetteri, monteret med forgyldt bronze, svungen plade af breche d'Alep. 18. årh. H. 90. B. 118. D. 58.
Møbler, kunsthåndværk og tæpper, 1. december 2021
Vurdering
Hammerslag