2021/57
Monstrans af forgyldt metal prydet med flusser. Antagelig Frankrig ca. 1900. H. 53 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. maj 2020
Vurdering
Hammerslag