2118/1021
Dansk design
Lysestage af malm med 16 lysholdere. 1960–70'erne. årh. H. 15. Diam. 31.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud