2440/974
Dansk design
Bonboniere af blåt glas med montering og låg af sterlingsølv. Låg stemplet DGH for Dansk Guldsmede-Håndværk. 20. årh.s midte. H. 10. L. 15.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
2354 (Autobud) | ||
825375 | ||
2354 (Autobud) | ||
825375 | ||
2354 (Autobud) | ||
825375 | ||
2354 | ||
1017669 |