2418/98
Senempire konsol og spejl af mahogni, spejl flankeret af halvsøjler, udskåret med bladværk. 19. årh. H. 202. B. 60. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Få, mindre finérskader.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag