2003/​605

Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)

“Vulcanalogis”. Usign. Litografi i farver. Lysmål 55×44.

Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag