2044/219
To bordprydelser af sølv i form af leddelte fisk. Stemplet 900. Vægt 266 g. L. 15 og 18 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud