2447/974
Gerard van den Berg (f. 1947, Hollandsk designer)
“Loge”. Et par lænestole med tilhørende skamler, betrukket med patineret brunt skind. Udført og mærket hos Montis. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering