12016/156
Jean Deyrolle (f. Nogent-sur-Marne 1911, d. Toulon 1967)
Gildo. Litografi i farver. Sign. i bly J. Deyrolle, nr 24/50. 1958. Lysmål 31,5×25. Bladmål 49×38. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag