2431/1285
“Clic H” armring af palldiumbelagt metal prydet med lyselilla emalje. B. 1 cm. Invendig diam. ca. 5,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og pletter på metal, primært på H spænde foran. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 31. juli 2024
Vurdering
Hammerslag